★くすり博物館ストーリーボード【storyboard】

★くすり博物館ストーリーボード【storyboard】

会社設立 群馬県

«Ваше життя зміниться назавжди», — сказав мені уролог після того, як видалив пухлину з м'яч для гольфу з сечового міхура моєї дружини.

«Рак поширився в м'язову стінку, і єдиний вихід — видалення сечового міхура. Нам доведеться приєднати до нирок трубку, яка буде виходити з її тіла назовні. Сеча буде зливатися в сумку, яку вона буде носити до кінця життя як колостомический мішок. Інший варіант — створити новий сечовий міхур з матеріалу кишечника, але у цього рішення є багато недоліків та ризиків».

Прийшовши додому, ми намагалися переварити слова лікаря. Важко уявити наш шок і страх. Моїй дружині всього 53, як це взагалі можливо?

Ми поговорили з сім'єю, і нам нагадали, що сестра Керрі (моєї дружини) та її син їздили в Німеччину, щоб вилікувати рак природними засобами, без хірургічного втручання та хіміотерапії. В одного з них була меланома на 4-й стадії, а в іншого — плоскоклітинний рак горла 3 стадії. Вони жили без раку вже 4 і 3 роки відповідно.

Коли ми зустрілися з нашим урологом і запитали його про цю альтернативу, він подивився нам прямо в очі і сказав:

«З цією формою раку ви не впораєтеся. У вас плоскоклітинний рак, і він дуже агресивний».

Розпочався складний процес. Потрібно було дізнатися все про натуропатическому лікуванні раку. Що це взагалі таке? Наскільки воно взагалі ефективно?

І чому, якщо це дійсно працює, так мало людей використовують цей метод? Чи повинні ми ризикувати нашими життями, щоб зробити це? Цей метод допоміг двом членам сім'ї Керрі, але що, якщо їх рак був іншим?

Спочатку ми звернулися в лікувальний центр «Infusio» і запитали, чи були у них випадки лікування плоскоклітинного раку сечового міхура. На щастя, вони лікували його, і цілком успішно!

Виявляється, рак не може вижити в певних умовах.

У цій німецькій клініці використовують тепло і кисень, щоб убити рак. Потім прописують пацієнтові вітаміни, мінерали та амінокислоти для зміцнення імунної системи , яка також вбиває рак, нехай і не завжди з цим справляється.

Але це ще не все! Рак можна вбити тривалим голодуванням!

Якщо ви голодуєте, раковим клітинам теж стає нічим харчуватися, а тому стає відносно легко їх вбити.

Рак їсть цукор, тому перше, що зробила Керрі – сіла на дієту з великою кількістю фруктів і овочів . Вона також виключила зі свого раціону рафінований цукор. Взагалі!

По-друге, рак не може вижити при температурі, що перевищує 40,З , тому «Infusio» використовує гіпертермію. На конкретну область організму направляється теплової лазер, який буквально підсмажує ракові клітини. При цьому всі нормальні, здорові клітини продовжують жити. Хіміотерапія, як відомо, далеко не так вибіркова.

По-третє , методика включає в себе процедуру витягування з тіла крові , активному постачанні її киснем, і повернення назад. Рак просто ненавидить багате киснем середовище!

До речі, останній, третій метод спрацював у випадку з раком яєчок у Ленса Армстронга, який виграти Тур де Франс після того, як пройшов через пекло.

І, нарешті, протягом місяця вони ставлять спеціальні крапельниці майже кожен день, по 5 днів в тиждень. Кажуть, вони потрібні для детоксикації організму і зміцнення імунної системи. Всередині них — препарати Dioxychlor, GC-MAF, вітамін B-17, селен і ДМСО.

Ми не озиралися. Ми сіли на літак і полетіли у Франкфурт. Лікувальний заклад було більше схоже на курорт: з приємною музикою, здоровим зеленим соком і спокійною обстановкою. Вартість лікування становить приблизно 000. Це не дорожче, ніж хіміотерапія та медикаменти у нас, в США.

Але нас мучило питання: як ми можемо жити в країні, в якій систематично ріжуть, калічать і вбивають людей такими методами лікування, які не працюють?

Чому на землі основний метод лікування — хіміотерапія і ліки, хоча всі знають, що хімія вбиває весь організм, а не тільки рак?

Чому хіміотерапією руйнують імунну систему, робить організм більш слабким і не здатною відбити другу хвилю раку?

Ми виявили, що в Штатах заборонено все, що складає конкуренцію хіміотерапії і хіміопрепаратів, тому що це гроші... Якщо точніше, то 125 млрд доларів в рік.

Просто пошукайте в Google будь-який зі згаданих вище засобів натуропатического лікування — і ви зможете прочитати про історію ДМСО і Dioxychlor. Вони були заборонені, тому що на них неможливо отримати патенти . А саме на патенти фармацевтична промисловість і робить свої мільярди.

Я залишився з Керрі у Франкфурті на тиждень, а потім дозволив їй провести місяць на самоті. Коли повернувся, то виявив, що вона прекрасно себе відчувала: не було ніякого болю, пов'язаного з цими методами лікування.

Потім ми здали всі аналізи, в тому числі МРТ, щоб перевірити всі шари клітин, включаючи м'язову стінку. Все було чисто. Був невеликий поліп, який можна легко видалити, але від плоскоклітинного раку не залишилося і сліду!!!

Керрі продовжує наполегливо дотримуватися дієту, багату фруктами, овочами, зернами, з невеликою кількістю тваринного або рибного білка. Нічого солодкого вона як і раніше не їсть.

Їй доведеться навчитися жити без стресу, кажучи «ні» всьому, що виштовхує нас за межі зони комфорту. Ми знаємо, що рак любить повертатися.

Але ми дізналися щось, що змінило наше життя назавжди: рак можна вбити! Але хіміотерапія і радіація — це не кращий метод.

Варто пошукати в інтернеті альтернативні або натуропатичні методи лікування раку. Ви знайдете такі лікувальні установи по всьому світу.

Для отримання додаткових відомостей, що я настійно рекомендую два веб-сайту, які допомогли нам здобути необхідні знання та впевненість у собі. ЦеCancertutor.com і Thetruthaboutcancer.com. Обидва сайту – джерело знань по альтернативному лікуванню раку.

Поділіться цією інформацією з рідними та друзями. Це може врятувати когось із тих, хто для вас важливий.

Source: http://pan-ta-pani.com/108935-nordvest-onkologichna-klinika-nimechchini.html動画を見ます 会社設立 群馬県

★くすり博物館ストーリーボード【storyboard】

詳細について 会社設立 群馬県

Клініка Нордвест являє собою академічний медичний центр університету Франкфурта в Німеччині, що включає до складу 10 клінік і три НДІ.

Лікарня Нордвест працює з пацієнтами з різних країн світу, а також з громадянами країн СНД.

Керує лікарнею професор С. Россол.

Нордвест є однією з найбільших онкологічних клінік у Німеччині.

Серед спеціалізацій онкологічного центру можна відзначити діагностику пухлин, консервативне лікування, високодозованої хіміотерапію з пересадкою стовбурових клітин, комбіновану - і променеву терапію, імунотерапію, протиракову вакцинацію, знеболюючу терапію, псіхоонкологію.

До пріоритетних видах діяльності Нордвест відноситься діагностика і лікування раку грудей, лімфоми, раку передміхурової залози, раку шлунка та інші різновиди злоякісних пухлин.

Тут застосовуються найсучасніші методи діагностики раку, що забезпечують найбільшу ефективність подальшого лікування.

Ця онкологічна клініка Німеччини у своєму розпорядженні власні науково-дослідними лабораторіями, які проводять дослідження в галузі імунології злоякісних пухлин.

Для досягнення швидкого одужання з пацієнтом працює група лікарів: це хірурги, хіміотерапевти, радіологи та інші вузькоспеціалізовані лікарі (урологи, гастроетерологі і т.д.). Вони тісно співпрацюють і спільно планують курс лікування.

Перевагою лікування в онкологічній клініки Німеччини Нордвест є "вихід за рамки стандартної терапії". Це пов'язано із співпрацею і взаємодією центру з регіональними клініками, з національними та міжнародними центрами.

Крім безпосереднього лікування онкологічна клініка в Німеччині Нордвест надає велику програму заходів для онкологічних пацієнтів - це консультації з психотерапевтом, заняття спортом, живописом.

До складу клініки входить кілька центрів з лікування онкології.

Онкологічна клініка в Німеччині - Центр з лікування раку простати

Центр з лікуванню раку передміхурової залози один з перших був сертифікований онкологічним товариством у Німеччині. На сьогоднішній день він є одним з кращих в світі мультидисциплінарним установою з лікування та діагностики карциноми простати.

Вузька спеціалізація надала можливість накопичити колосальний досвід, знання, інноваційні технології у сфері урології.

Центр застосовує новітні хірургічні методи: робот-асистував операції за допомогою робота да Вінчі, лапароскопічну простатектомія та інші. У більшості випадків перевага віддають малоінвазивним і щадним методикам хірургії.

Онкологічна клініка Німеччини Нордвест включає в себе також ряд інших центрів:

Високопрофесійна медична допомога в клініці Нордвест забезпечить позитивні результати.

Source: https://ukr.media/medicine/277517/

別れさせ屋 名古屋